טיטניום מקורבות
טיטניום מקורבות
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

CXMET הוא אחד של מיטב היצרנים מקורבות טיטניום בסין, ספקים, ואנחנו גם חברה מקצועית עם מפעל ואפקטיבי. ברוכים הבאים מוצרי הסיטונאי מאיתנו, יש לנו טיטניום מקורבות pl, טיטניום מקורבות, אז טיטניום חישול מקורבות wn במלאי בשבילך.

הם מקורבות טיטניום טהור ווהסתיר סגסוגת טיטניום בעיקר מוצרים במפעל שלי. זה משמש את הקשר בין צינורות, לחבר את קצות הצינורות.


טבלות מנגנון טיטניום במפעל שלי יכול להיות מעובד כדלקמן,

גודל: 1''-24 '.

מתח: 150lb - 2500lb. מחלקה 150LB(pn0.6,pn1.0,pn2.0,pn1.6) כיתה 300LB(pn2.5,pn4.0,pn5.0), כיתה 600 ק ג (pn10.0), 900LB(pn15.0) כיתה, מחלקה 900LB(pn15.0), מחלקה 1500LB(pn25.0), מחלקה 2500LB(pn42.0), וכו '.

סוג: טיטניום flanges הם כוללים ריתוך הצוואר מקורבות, מקורבות משורשרות, הברכיים משותף-והסתיר נדח, welded מקורבות, מקורבות ריתוך שקע, צלחת טיטניום-והסתיר, וכו '. הסוג הספציפי של המבוא שלהלן.טיטניום flanges לספק מגוון שלם של אביזרי שיש לטעון עם צינורות בגודל של 1 אינץ ' עד 12 סנטימטרים בקוטר. מערכת מקורבות טיטניום מורכב שני flanges טיטניום, טבעת איטום, מהדקים בולט כדי לדחוס את החותם בין הלוח שתי טבלות מנגנון טיטניום. זוג טיטניום flanges חייב להיות אחד מקורבות מחורץ לקבל את טבעת איטום מקורבות הפנים חלק אחד שעליו ייעשה את החותם. טיטניום flanges מיוצרים עבור תאימות עם 150 ק"ג. המפרט מקורבות טיטניום נוצר במקור לשימוש עם צינורות אדים.


טיטניום flanges הם יחליקו על-והסתיר טיטניום, ריתוך הצוואר טיטניום-והסתיר, טיטניום משורשרות מקורבות, טיטניום רגיל-והסתיר, אוגן עיוור טיטניום, הברכיים משותף טיטניום מקורבות, שקע ריתוך מקורבות טיטניום, וכו '.

ריתוך מקורבות הצוואר circumferentially מרותך לתוך המערכת על הצוואר של זה. נשא של צינור ווהסתיר תואם. הפרטים כמו בתמונה הבאה.


Baoji CXMET מזויפים מקורבות טיטניום או צלחת מקורבות טיטניום. כל מקורבות טיטניום, טיטניום סגסוגת מקורבות יכול להיות מותאם אישית כמו ציור או דרישות.

קירה