טיטניום אלקטרודה עבור Electroplating
טיטניום אלקטרודה עבור Electroplating
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

אלקטרודות טיטניום עבור electroplating

    אלקטרודה טיטניום עבור electroplating הוא משחק תפקיד חשוב מאוד בשדות מוצרים טיטניום האנודה. CXMET תמיד אלקטרודה טיטניום סיטוני עבור electroplating, הם יכולים להיות מסופק כמו טיטניום גיליון טיטניום סוג רשת. הרבה אלקטרודות טיטניום עבור electroplating מצויד, אז זה סוג של מוצרים יכול להיות מסופק כמו זמן קצר יותר.


מידע בסיסי


1. פלדה עם מגולוון / בדיל האנודה

צלחת אלקטרו מגולוון: גיליון מגולוון יש עמידות בפני קורוזיה טובה, עיבוד, רתיכות ויכולת ציור, המשמש בעיקר כלי רכב, מכשירי חשמל ביתיים, תעשייה קלה ותעשיות אחרות   וכו ' .

צלחת פח פח: צלחת פח פחמן משמש בעיקר בתעשיית האריזה. יש עמידות בפני קורוזיה מעולה, מראה יפה, חוזק גבוה, איכות האור ואת formability טוב


2. כללי מתכת Electroplate

יישום: ציפוי ניקל נחושת; ציפוי דקורטיבי (tromeent ציפוי כרום, תכשיטים, משקפיים, ציפוי חומרה ביתית) תחומי יישום שונים של ציפוי תלייה, טכנולוגיית ציפוי מתגלגל; מוצרי חשמל, מוצרי שיניים, מחטים ליצירת קשר וכו '); כרום קשה ציפוי, ציפוי מיוחד, ציפוי אלקטרופורטי, פח, ציפוי נחושת, וכו '


3. פלטינה ציפוי טיטניום האנודה


יישום: מי-ים, ציאניד אשלגן + חומצת לימון, ציפוי אופקי, ציפוי דופק, הגנה קתודית, חומצה אלקליין.

מאפיינים: שכבת פלטינה משולב היטב עם בסיס טיטניום. יש לו ביצועים יציבים, זרם גבוה ומתח נמוך. הוא משמש עבור מתכות יקרות.

מצב: צפיפות זרם 8000A / m 2

ציפוי:   פְּלָטִינָה

טמפרטורה: <80>

עובי הציפוי: 0.2-15μm


אלקטרודה טיטניום עבור תמחור electroplating כמו העלות של ספוג טיטניום, את הטכניקה של עיבוד העלות עבור חומר עולה.

ברוכים הבאים כל להתייעץ של מוצרים טיטניום האנודה.

CXMET הוא אחד הטובים אלקטרודה טיטניום בסין עבור electroplating יצרנים וספקים, ואנחנו גם חברה מקצועית עם מפעל פרודוקטיבי ויעיל. ברוכים הבאים מוצרים הסיטונאי מאיתנו, יש לנו אלקטרודה טיטניום עבור electroplating במלאי בשבילך.
קירה