מדוע כוס מים טיטניום טהור כל כך פופולרית בקרב קבוצות מתקדמות!

לאמיתו של דבר, בהשוואה לכוסות תרמוס אחרות, מחיר כוסות התרמוס הטיטניום הטהור אכן גבוה בהרבה, אך מדוע אנשים כה רבים מעדיפים לבזבז יותר כסף כדי לקנות כוסות תרמוס טהור של טיטניום? במיוחד למשפחות עם ילדים קטנים.

הורים רבים אוהבים לשאת גביע תרמוס בתיק הלימוד של ילדיהם, בתקווה שילדיהם יוכלו לשתות מים חמים בכל עת. אבל האם תרמוס כלשהו בריא? אכפת לך שלא תשתמש בתרמוסים האלה בצורה כזו ... אחרת זה עלול לגרום לסרטן!

אני מאמין שרבים השתמשו בכוס תרמוס מסוג זה, אנו משתמשים בו כדי למלא את המים החמים ביותר, תה, או אפילו כדי למלא משקאות. אבל אני צריך להזהיר אותך. ישנם מוצרים הנודדים עודפי מתכות כבדות ממשקאות חומציים כמו משקאות מוגזים, לימונדה ומיצי פרי.

image

לפני מספר ימים, לשכת מחוז ג'יאנגסו לפיקוח איכותי ביצעה בדיקת ספוט לספל התרמוס, "מתכת כבדה מוסרת" זו, אצווה המוצר החורג מערך הגבול שנקבע אינה מעטה, דאגה! האם אתה מעז להשתמש בו כאשר הבטיחות אינה מובטחת?

מיץ כוס ואקום נירוסטה משחרר מתכת כבדה!

במהלך החיים אנשים רבים בנוסף להשתמש בכוס תרמוס לארוז מים, אך יכולים גם לארוז מיץ, תה פירות, עירוי אבקת פרי, משקאות מוגזים ומשקאות חומציים אחרים. אבל אנשי בדיקת האיכות, מכיוון שהחומר העיקרי של כוס תרמוס נירוסטה הוא נירוסטה, ונקודת ההתכה של נירוסטה גבוהה יותר, לא ישוחרר בגלל טמפרטורה גבוהה. אבל נירוסטה חוששת ביותר מחומצה חזקה, אם זמן רב להעמיס משקה חומצי חזק, סביר להניח שהיא תגרום נזק למעטפת שלו.

גביע בידוד הנירוסטה נירוסטה נזק לשלפוחית השתן, יגרום לרכיבי הכרום, הניקל, המנגן הכלולים בנדידה מואצת של נירוסטה, וסביר מאוד להעביר מתכות כבדות יותר בזמן קצר. וההגירה לעיתים קרובות בלתי נראית לעין בלתי מזוינת, מהווה סכנות בריאותיות למשתמשים.

כרום: יכול להיות פגיעה בעור, במערכת הנשימה ובעיכול, במיוחד הרעלת כרום משושה לטווח הארוך עלולה לגרום נזק לעור ולריריות האף ובמקרים חמורים גם לסרטן הריאות והעור.

ניקל: 20% מהאוכלוסייה אלרגית לניקל. ניקל משפיע גם על תפקוד לב וכלי דם, תפקוד בלוטת התריס וכן הלאה.

מנגן: צריכה מוגזמת לטווח הארוך תשפיע על תפקוד מערכת העצבים, ותביא לאובדן זיכרון, עייפות, תחושת נפש ותופעות אחרות.

image

כוס תרמוס נירוסטה עם אפקט רפואה סינית!

יש אנשים שאוהבים גם להשרות רפואה סינית מסורתית בכוס תרמוס, נוחה לנשיאה ושתייה. עם זאת, מספר גדול של חומרים חומציים מומסים ברפואה הסינית המטוגנת, שקל להגיב עם החומרים הכימיים הכלולים בדופן הפנימית של כוס התרמוס, ומתמוססים במרתח, שישפיעו לרעה על גוף האדם. .

כוס תרמוס טהור של טיטניום טהור לא צריכה לדאוג לנקודה זו, היא בעלת תכונות עמידות בפני חומצה ואלקלי, מגע עם רפואה סינית, אך לא תביא לתגובה כימית כלשהי, יכולה להשיג בטיחות ברפואה סינית, נוחה לנשיאה.

image

כוס ואקום טיטניום טהור

טיטניום, המכונה המתכת הביולוגית, הנמצאת בשימוש נרחב במכשירים רפואיים, אלמנט מושתל, שאינו רעיל, הוא בריאות העולם המוכרת של עצב הצמח ועצבי הטעם אינם משפיעים, עמידות בפני אלקלי חומצי, בין אם זה קפה, מיץ פירות, תה פירות, אבקת פרי, גרגיר, משקאות מוגזים, חלב יכול להחזיק בקלות, ללא משקעים של מתכות כבדות, נוחים ובריאים.

image

ערך בריאותי עשרת אלפים זהב, במיוחד למשפחות עם ילדים, שימו לב יותר לבריאות, כוס תרמוס טיטניום טהור, תנו לכם לעקוב אחר ליבכם, לרצות לשתות מה להתקין מה, ללא הגבלות, אפילו אנשים אלרגיים למתכת יכולים להרגיש בנוח להשתמש בגביע טיטניום טהור.

יש דרישות גבוהות יותר לחיים, דברים טובים לחיים, כוס, לכל החיים.