השפעת חישול על בהירות צלחת טיטניום טהורה

הבהירות של צלחת טיטניום תעשייתית לאחר חישול קובעת את האיכות של צלחת טיטניום טהורה תעשייתית, ישנם גורמים רבים המשפיעים על הבהירות, חמש הנקודות העיקריות:


1. האם טמפרטורת החישול יכולה להגיע לטמפרטורה הרגילה. טיפול בחום צלחת טיטניום טהור תעשייתי אומץ בדרך כלל על ידי טיפול בחום הפתרון, כלומר, אנו מכנים בדרך כלל "חישול", טמפרטורת צלחת טיטניום טהורה בטמפרטורה גבוהה בקנה מידה של 1040 ~ 1120 ℃ (מפרט יפני). אתה יכול גם לחקור את חור התנור חישול, אזור חישול צינור צלחת טיטניום טהור תעשייתי צריך להיות מצב ליבון, אך אינו מראה רכה רכה.


2. אווירה מחושלת. מימן טהור משמש בדרך כלל כאווירת החישול. טוהר האווירה טוב יותר מ- 99.99%. אם יש באטמוספרה גז אינרטי כלשהו, הטוהר יכול להיות נמוך יותר, אך אסור שהוא יהיה עשיר יותר מדי חמצן ואדי מים.


3. צפיפות גוף הכבשן. תנור החישול הבהיר ייכבה מהאוויר שבחוץ; השתמש במימן לצורך גז תחזוקה, כל עוד פתח אוורור פתוח (משמש להדלקת מימן הפליטה). את הדרך לבדיקה ניתן למרוח במי סבון בכל סדק משותף של תנור החישול בכדי לבדוק אם הגז יכול לזרום; המקום הפשוט ביותר להפעלת גז הוא המקום בו תנור החישול נכנס לצינורית צלחת הטיטניום הטהורה התעשייתית ומייצר את צינור צלחת הטיטניום הטהור התעשייתי.


4. שמור על לחץ אוויר. על מנת להימנע מדליפת מיקרו, גז תחזוקת תנור צלחת טיטניום טהור עמיד בטמפרטורה גבוהה צריך לדבוק בלחץ חיובי מסוים, אם מדובר בגז לתחזוקת מימן, בדרך כלל צריך יותר מ 20kBar.


5. אדי מים בתנור. מצד אחד כדי לבדוק אם נתוני גוף הכבשן יכולים להיות יבשים, יש לטעון ראשוני, יש לייבש את נתוני גוף הכבשן; השנייה היא צינור צלחת הטיטניום הטהור התעשייתי לתנור יכול להישאר יותר מדי כתמי מים, במיוחד אם יש חורים מעל הצינור, אל תדלפו פנימה, אחרת אטמוספרת הכבשן נהרסת.


צריך לשים לב הוא בעצם אלה, רגילים, לאחר הכבשן צריך להיות בערך 20 מטרים בחזרה צלחת טיטניום טהורה תעשייתית בטמפרטורה גבוהה תתחיל לזרוח, בהיר כדי לשקף את סוג.

titanium plate