דיוק סינון של אלמנט מסנן מוט מוט טיטניום

אלמנט המסנן המסונן של מוט טיטניום עשוי סיבי מתכת סינטרים לא ארוגים, למינציה וטמפרטורה גבוהה בקוטר מיקרון. ליבת המסנן הסינטה מוט מוט טיטניום מורכבת משכבות בגדלי נקבוביות ומעברי נקבוביות שונות. יכול לדבוק ברציפות באפקט הסינון של בד המסך, ויש לו רשת תלת מימדית, מבנה נקבובי, נקבוביות גבוהה, שטח פנים גדול, חלוקה אחידה של גודל הנקבוביות ומאפיינים אחרים. לפיכך, מוטות טיטניום מסננים סינון יעיל להתגבר על הפגמים של חיבור netease מתכת, פגיעות, מפצה על מוצרי סינון אבקה חוסר שברירי, קצב זרימה קטן, עיבוד נייר פילטר, בד פילטר, לא עמיד בטמפרטורה גבוהה, מאפיין לחץ, לכן, מוטות טיטניום מסננים יש סינון ביצועים מצוינים, הוא השאיפה של עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני קורוזיה, חומר פילטר דיוק גבוה. יישומים עיקריים: 1. טיהור פילטרים של נמסים פולימריים שונים בתעשייה הכימית ותעשיית הקולנוע; 2. סינון של נוזלים שונים בטמפרטורה גבוהה וקורוזיה בתעשייה נפט וכימית; 3. סינון דק של שמן הידראולי ושמן סיכה של ציוד מכני; 4. סינון ברור של נוזלים שונים בתעשיית התרופות, הביולוגיה והמשקאות.


מידע על המוצר ועל מאפייני אלמנט המסנן של מוט טיטניום? יתרונות ביצועי שטיפה, כמו למשל ניתן להשתמש בהם לבד, אך גם לדירוג שידור העשוי משכבה אחת או שכבת רשת מתכת רב שכבתית והרכב רשת המסך בהתאם להנחת היישום והשימוש בהבדלים, דיוק סינון לערך עם קצב הלב הוא גבוה, לעמוד בלחץ הוא גדול, ישר תואר טוב, חומר נירוסטה, ללא בור, יישום אבטחה של חיים ארוכים, סימטריה רשת צילינדר מסנן, עבור חלקיקים 1-500 אמ"ם, דיוק סינון נוזל הוא גבוה, התוצאה היא טוב, אזור צינור סינון, מחסניות מסנן דיוק, גודל צורת צילינדר סינון ניתן להתאמה אישית על פי עיבוד הציור, מחולק למוטות טיטניום סינון, מחסניות פילטר יעילות גבוהה, מחסניות מסנן שמן סיכה, מחסניות מסנן אבק, מוטות טיטניום סינון מסנן, מדי מסנן סינון אלמנט צינור סינון, לציוד הגדרה גלילי נתיק, החלק התחתון של הצינור סגור, מוקף מסנן m אדיום.


הקשר בין יעילות sintering ועמידות של אלמנט מסנן מוט טיטניום. באמצעות "התנגדות שקובעת סטנדרטים למסנני אוויר ברמות שונות" אנו יודעים את ההתנגדות הראשונית והסופית של מסנני אוויר. כאשר ההתנגדות עולה לערך מסוים, המסנן מוגדר כגרוט, כלומר, ערך יעילות הסינון הוא 0. מדוע זה? מוטות טיטניום מסננים, פילטר סינטר נירוסטה, אבקת סינטר אבקת נירוסטה, הקדמה של מוטות טיטניום סינון חומר סינון עיקרי עשוי סיבי נירוסטה סינטה לבד ומינון מסנן נטו נירוסטה, מוטות טיטניום מסננים כל פנים חותם משותף עם ארגון תהליך ריתוך קשת, שכבת סינון מאמצת תהליך מתקפל מתקפל מרובה, מהווים פילטר שלם, ללא דליפה, שום מדיום נופל מהתופעה, סינטר סיבי נירוסטה הרגיש הוא סוג של סיבי נירוסטה דרך חומר סינון עומק נקבובי חום גבוה רשת ארוגה נירוסטה עשויה חוטי נירוסטה ארוגים.


מקורות החסימה העיקריים הנגרמים על ידי אלמנט המסנן הסנוי של מוט טיטניום הם: זיהומים הנוצרים בתהליך העבודה, כמו שברי אטמים הנוצרים על ידי לחץ הידראולי, אבקת מתכת הנוצרת כתוצאה משחיקה יחסית הנגרמת כתוצאה מתנועה, ושאריות קולואיד, אספלטנה ופחמן. שנוצר כתוצאה מהתדרדרות חמצון של נוזל השמן. זיהומים חיצוניים הנכנסים למערכת ההידראולית, כמו אבק הנכנס דרך יציאת התדלוק וטבעת האבק; נשאר לאחר הניקוי במערכת ההידראולית של זיהומים מכניים, כמו סולם, יציקת חול, סיגים, גרוטאות ברזל, צבע, צבע, עור וחוט כותנה לאחר הזיהום המעורב בשמן הידראולי, עם מחזור מחסנית רשת סינטה, בכל מקום יפגע , ההשפעה הרצינית על העבודה הרגילה של המערכת ההידראולית, כגון סרט השמן בין רכיבי תנועה יחסית, יוצרים פערים קטנים יחסית בין החלקים הנעים ברכיבים הידראוליים (מטר) וחורי מצערת ופערים שנתקעו או חסומים; הגבירו את הדליפה הפנימית, הפחיתו את היעילות, גרדו את משטח הפער, הגבירו את החום, החמירו את האפקט הכימי של השמן, עשו את ההידרדרות בשמן.