מוליבדן
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

CXMETאחד של מיטב היצרנים מוליבדן סין, ספקים, אנחנו גם חברה מקצועית עם מפעל ואפקטיבי. ברוכים הבאים מוצרי הסיטונאי מאיתנו, יש לנו בר מוליבדן, מוליבדן צלחת, מוליבדן חוט, מוליבדן בלוק, מוליבדן שפופרת, TZM מוליבדן גיליונות במלאי בשבילך.

molybdneum צלחת מתגלגל, עיבוד עם הסטה שהגיע 60%, הצפיפות של מוליבדן גיליונות, בעיקרון מתקרב צפיפות התיאוריה של מוליבדן. לכן, מוליבדן צלחת בעלת התכונות של צפיפות גבוהה, המבנה הפנימי מאוזנת, השרץ גבוה מעולה כוח הטמפרטורה. מוליבדן צלחת נעשה שימוש נרחב השתקפות מגן, לוחית כיסוי המוחלת ב- הכבשן צמיחה ספיר, השתקפות מגן, חימום הקלטת, חיבור חתיכות חלה בואקום כור, טיטניום sputtering היעד מוחל פלזמה ציפוי הסרט, עמידות בטמפרטורה גבוהה סירות.

מוליבדן בר, מוליבדן צלחת, מוליבדן כור, מוליבדן שפופרת, מוליבדן הסירה


Producte פריט


סימן מסחר

מפרט

תקן

מוליבדן palte

Mo1

Mo3G

TZM

לכסח


dia(0.5-35);

dia(20-600); L

נייר: dia;(0.03-0.5);

dia(20-500); L


ASTM B386 ASTM B387

ותקני קשורים אחרים


מוליבדן רוד


דיה; (1.6-70) * L


מוליבדן חוט


דיה; (0.1-1.6) * L


מוליבדן תמונותמוליבדן יישום:

עם נקודת התכה גבוהה, חוזק גבוה, עמידות בקורוזיה, מאפיינים אחרים, מוליבדן משפר את חוזק, קשיות, לרתך את היכולת ואת הקשיחות של סגסוגות שלה, נירוסטה, שלה בשימוש בעיקר בייצור של temperture גבוהה furner manterials, מוליכים למחצה, sputttering מטרות וציוד ומוחלים באופן נרחב מטלורגיה, אלקטרוניקה, חומרי חשמל, תעשיית התעופה והחלל, inductry כימיים, וכו '.


קירה