סגסוגת טיטניום Gr 5
סגסוגת טיטניום Gr 5
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

סגסוגת טיטניום הוא מתכת המכילים תערובת של טיטניום , יסודות כימיים. סגסוגות טיטניום 6al4v יש גבוה מאוד חוזק , קשיחות (אפילו בטמפרטורות קיצוניות). יש להם פחות משקל משקל, יש יוצא מן הכלל בפני קורוזיה ואת היכולת לעמוד בפני טמפרטורות קיצוניות. עם זאת, העלות הגבוהה של חומרי הגלם והן עיבוד להגביל את השימוש בו יישומים צבאיים , מטוסים, חלליות, מכשירים רפואיים.

למרות תעשיית טיטניום טהור יש תכונות מכניות מקובל, שימש במשך אורטופדי , שתלים דנטליים, עבור רוב היישומים טיטניום הוא alloyed עם כמויות קטנות של אלומיניום , ונדיום, בשם Ti6Al4v, תערובת זו יש המסיסות מוצק אשר משתנה באופן דרמטי לפי טמפרטורה. תהליך טיפול בחום זה מבוצע לאחר הסגסוגת עבדו לתוך את צורתה הסופית, אבל לפני זה שם לשימוש, ומאפשר הרבה יותר קל ייצור של מוצר גבוהה-כוח.

CXMET יש כמעט 10tons צלחת סגסוגת טיטניום , טיטניום סגסוגת רוד במלאי.

טכנולוגיה: מגולגל חם / קר התגלגל / מזויפים------Annealed חרקו

תיאור של טיטניום טהור

כיתה 1 טיטניום הוא הראשון של ארבעה ציונים טיטניום טהור מסחרית. זה הרך ביותר רקיע של הציונים הללו. זה הנו הגדולest שמחובר ומאפשר, מעולה בפני קורוזיה, השפעה גבוהה של קשיחות.

כיתה 2 טיטניום נקרא "סוס עבודה" של תעשיית טיטניום טהור מסחרית, בזכות מגוון השימושיות שלה זמינות רחב. היא חולקת הרבה אותן איכויות כמו כיתה 1 טיטניום, אבל זה מעט חזק יותר. שניהם נמצאים באותה מידה בפני קורוזיה.

כיתה זו משמשת לפחות של ציונים טיטניום טהור מסחרית, אבל זה לא עושה אותו פחות יקר.

ציון 3 הוא חזק יותר ציונים 1 ו- 2, דומהומשפרים , רק קצת פחות formable - אך שוררת בו המכונות גבוה יותר מקודמיו .

כיתה 4 נקראת החזקים של ארבעה ציונים של טיטניום טהור מסחרית. זה ידוע גם עמידות מצוינת בפני קורוזיה, שמחובר ומאפשר טוב , weldability.

קירה